Հայաստանի Հանրապետության Լոռիի մարզի Տաշիր համայնք ՀՀ Լոռիի մարզ, ք. Տաշիր, (0254) 2-22-41, tashirhamaynq@gmail.com |
27 մարտի 2025 թվականի N 31-Ա |
«ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ԼՈՌՈՒ ՄԱՐԶԻ ՏԱՇԻՐ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՄԵԾԱՎԱՆ ԳՅՈՒՂԻ « ԳՈՒՅՆԵՐԻ ԱՇԽԱՐՀ» ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶ» ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՈՉ ԱՌԵՎՏՐԱՅԻՆ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅԱՆԸ ԳՈՒՅՔ ԱՄՐԱՑՆԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ |
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 18-րդ հոդվածի 1-ին մասի 21 կետով, «Պետական ոչ առևտրային կազմակերպությունների մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրնքի 5-րդ հոդվածով՝
Տաշիր համայնքի ավագանին որոշում է ՝ 1. «Հայաստանի Հանրապետության Լոռու մարզի Տաշիր համայնքի Մեծավան գյուղի « Գույների աշխարհ» մանկապարտեզ » համայնքային ոչ առևտրային կազմակերպությանը անժամկետ և անհատույց օգտագործման իրավունքով ամրացնել ՀՀ Լոռու մարզ, Տաշիր համայնք, գ. Մեծավան, Զ. Անդրանիկի փողոց, թիվ 38 հասցեում գտնվող մանկապարտեզի շենքը՝ 1063,5քմ մակերեսով, և դրա սպասարկման համար անհրաժեշտ 0,6 հա մակերեսով բնակավայրերի նպատակային նշանակության հասարակական կառուպատման հողամասը ՝ համաձայն հավելվածի: |
(13.58 Կբ)